מי אנחנו:

אנחנו עורכי פטנטים מנוסים המורשים, הן בישראל והן בארה"ב. אנחנו מספקים שירות איכותי ואישי במחיר סביר.

מה אנחנו מציעים:

עריכה והגשה של פטנטים וסימני מסחר, בנוסף לשירות ניהול ה- IP שלנו, בו אנו מספקים ייעוץ לקניין רוחני ועריכת פטנטים המותאמים לעסק שלך, ללא צורך במיקור חוץ. אנחנו מורשים בארה"ב, דבר המאפשר לנו להיפגש ישירות עם בוחן פטנטים בארה"ב ולנהל משא ומתן להנפקת פטנט מוצלח.

תחומי ההתמחות שלנו:

תקשורת, אינטרנט, חומרה ותוכנה, פיזיקה, אלקטרוניקה, הנדסת מכונות, מכשור רפואי, מערכות חשמל, אופטיקה ומוליכים למחצה.

כישורים מיוחדים:

בנוסף לתואר בהנדסה, רקע בפיזיקה, ולמעלה מ -20 שנות ניסיון בתחום הפטנטים, לסוכן המוביל שלנו, סיימון קאהן, יש תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת קולומביה והוא כיהן כמנהל הכספים של חברה ציבורית. שילוב ייחודי זה של מיומנויות עסקיות ותביעות פטנט מאפשר לנו לעזור לנווט את תיק הפטנטים שלך לקראת היעד שלך, בתיאום עם האסטרטגיה העסקית הכוללת שלך.

פרטי עורכי הפטנטים:

simon_500

סיימון קאהן

בעל תואר ראשון בפיסיקה, תואר שני בהנדסת חשמל ותואר שני במנהל עסקים, הוא עוסק בתחום הקניין הרוחני מאז שנת 1992 ומורשה לכך בישראל ובארצות הברית. לסיימון יש ניסיון בניהול תיקים גם בניסוח ותביעות פטנטים עבור חברות גדולות וקטנות ברחבי העולם.

chanoch2_500

חנוך קאהן

בעל תואר ראשון בהנדסת חשמל. עוסק בתחום הקניין הרוחני מאז שנת 2008, מורשה הן בארה"ב והן בישראל. לחנוך יש נסיון מיוחד בתביעות פטנטים מבוססי- תוכנה בתחומי שיפוט שונים, כולל בארה"ב, באירופה, בסין וביפן.